čtvrtek 23. června 2016

Kate 9 - Magic Binds (Magie spojuje) anotace

Už jen asi tři měsíce a vyjde další kniha o Kate a Curranovi. Někteří lidé o osmém dílu tvrdili, že je oddechový a je to taková „mezizastávka“ před dvěma posledními knihami.

Osobně si myslím, že budeme ještě rádi, že jsme měli možnost si u jednoho dílu „odpočinout“, protože anotace níže slibuje, že nás devátý díl asi zničí a řádně nám pocuchá nervy.

Taky už se těšíte na 20. září?Žoldačka Kate Danielsová ví až moc dobře, že magie v Atlantě po Změně je nebezpečná věc. Ale nic, s čím se kdy předtím potkala, ji nemohlo připravit na tohle...
Kate a bývalý Pán šelem, Curran Lennart, konečně hodlají stvrdit svůj vztah i oficiálně. Ale na cestě k oltáři budou muset překonat pár hodně velkých překážek...
Roland, Katin otec, unesl poloboha Saimana a teď ho pomalu nechává vykrvácet ve své věčné honbě za mocí. Věštírna čarodějek předpověděla, že pokud si Kate vezme muže, kterého miluje, Atlanta shoří na popel a ona ho ztratí navždy. A jediný člověk, jehož by Kate mohla požádat o pomoc, je dávno mrtvý.
Vyhlídky jsou beznadějné. Budoucnost vypadá temně. Ale Kate Danielsová není z těch, kdo by hráli podle pravidel...

4 komentáře:

Monika Mrkáčková řekl(a)...

Začínám se i Kate bát... Já se snad začnu učit anglicky nebo co 😊😀

Anonymní řekl(a)...

Díky. Už se nemůžu dočkat.

Anonymní řekl(a)...

Ďakujem :D Teším sa na ňu :D

Anonymní řekl(a)...

Je nějaké info, kdy by mohl u nás vyjít poslední díl?